Doprava a platba

DOPRAVA A PLATBA

Při nákupu nad 1.000 Kč / 37 EUR doprava zdarma.

PPL CZ

Umožněna platba předem bankovním převodem nebo na dobírku. Na Slovensko dopravce PPL nevyužíváme - vyberte si prosím možnost Zásilkovny.

Při zvolené platbě převodem na účet je lhůta max. 5 dnů na úhradu objednávky. Pokud do této lhůty nebude platba na náš účet připsána, jsme nuceni objednávku stornovat.

Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny, dle typu banky. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby, až poté zboží expedujeme. Pokud zvolíte platbu na dobírku PPL zboží dodá přibližně za 1-2 pracovní dny.

Pokud by se snad stalo, že z nějakého důvodu není možné tuto lhůtu dodržet (zboží není na skladě, má zjištěnou chybu apod.), neprodleně Vás informujeme. 

Balné ani jiné náklady spojené s expedicí Vám neúčtujeme.

Cena přepravného při platbě předem na účet: 139 Kč
Cena přepravného při platbě na dobírku: 164 Kč

Zasilkovna.cz

Doručení na výdejní místo Zasilkovna.cz, dle Vašeho výběru. 

Příprava zásilky k osobnímu odběru na výdejním místě trvá 1–2 pracovní dny po expedici objednávky (objednávky expedujeme obratem). Na vybraných pobočkách lze platit kartou.

O připravení zásilky k osobnímu vyzvednutí budete informováni. 

Cena přepravného na výdejní místa Zasilkovna.cz: 75 Kč 
Cena přepravného na adresu: 95 Kč

Úhradu objednávky lze vyřešit bankovním převodem, platební bránou GOPAY nebo na dobírku (dobírka + 25 Kč).

Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-2 pracovní dny, dle typu banky. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby, až poté zboží expedujeme.

Zasielkovna.sk

Doručení na výdejní místo Zasielkovna.sk, dle Vašeho výběru. 

Příprava zásilky k osobnímu odběru na výdejním místě trvá 1–2 pracovní dny po expedici zboží. Na vybraných pobočkách lze platit kartou.

O připravení zásilky k osobnímu vyzvednutí budete informováni. 

Cena přepravného do sítě zasielkovna.sk: 3,70 €

Úhradu objednávky lze vyřešit bankovním převodem, platební bránou GOPAY nebo na dobírku (dobírka + 0,80 €).

Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny, dle typu banky. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby, až poté zboží expedujeme.