Příběh Smell of Life

Není to o značce, je to o životním stylu a formě rodinné pohody. Smell of Life je pilotní projekt, který určuje celé naše počínání. Jsou to unikátní ručně vyráběné vonné vosky, díky nimž budete mít pocit, že jste se ocitli v jiném světě. Naše koncepce je jednoduchá - spojení nejlepších složek tak, aby vytvořili jedinečný smyslový zážitek.

Veškeré produkty připravujeme s láskou, ručně a velkou péčí k nim.

Vonné vosky značky Smell of Life vznikly v roce 2017 myšlenkou spojení aromaterapie s nezaměnitelnou vůní domovů.

Celý rok jsme testovali a upravovali receptury tak, abychom Vám s příchodem na trh mohly nabídnout opravdu jedinečné vůně. 

Celou krásu vonných vosků jsme podtrhli designovým vzhledem ve tvaru šestiúhelníku. 

Na velikosti jsme rovněž nechtěli šetřit a tak má každý kousek vosku průměr 6 cm. Stačí ale ulomit jen kousek a dát jej do aromalampy pro dokonalý prožitek z vůně. Jeden vosk Vám tak vydrží na dlouhou dobu.

Každý jednotlivý vosk vyrábíme ručně ze 100% sójového vosku. Za rok jsme vytvořili přesně definované postupy výroby tak, aby byla zachována jedinečnost těchto vosků a jejich vůní. Pro zachování nejvyšší kvality ihned po dokončení výrobního procesu vosky ručně balíme a etiketujeme.

,,luxury edition" 

První myšlenkou bylo dostat vůni oblíbených parfémů, které všichni milujeme na svém těle, i do domovů. Vznikla tedy řada luxury edition, vůně inspirované světovými parfémy. 

Pocit, který dostáváte po aplikaci světových parfémů se ještě znásobí a provoní celý Váš domov. Přesně to jsou naše vosky ze speciální edice Smell of Life – LUXURY EDITION.

 

Teprve naše vosky určují náš brand, nikoliv brand naše vosky.

Jsme SMELL of LIFE.

hotový 2

K vonným voskům v roce 2019 přibyly vonné difuzéry z edice LUXURY EDITION, tedy inspirované světovými parfémy a staly se tak průlomovou novinkou v oblasti bytových vůní. 

A tím značka Smell of Life rozhodně nekončí - ba naopak. Tohle všechno je jen začátek :-) 

difuzér

Záznamy nebyly nalezeny...