Velkoobchod

Máte zájem stát se naším partnerem a prodávat ve svém internetovém či kamenném obchodě originální produkty Smell of Life? Skvělá volba, naše výroba je unikátní a dobře zavedená.

Naše produkty jsou skvěle hodnoceny jak zákazníky tak partnery. Na světovém trhu skutečně nemáme konkurenci v tom co děláme, ani v intenzitě či výdrži. Naše úspěšné počínání podtrhují mimo snadno dohledatelné zákaznické recenze na internetu také úzké spolupráce a podpora např. s dakarským týmem CZECH SAMURAIS, dále s Liborem Podmolem - jedním z nejlepších FMX riderů na světě a také dakarským závodníkem, s Jirkou Perglem a jeho GTR Frankensteinem - držitelem sprinterských rekordů ve střední Evropě. 
V červenci 2022 jsme začali kooperovat se švédskou značkou BSR (tuning & performance), zároveň zástupci německé značky Eibach a hned v srpnu navázali obchodní a strategické partnerství s profesionálním závodním týmem Janík Motorsport k čemuž vyšla tisková zpráva .

Jako jediní na trhu vyrábíme vůně do auta či bytu inspirované světovými parfémy (např. od Lancome - La Vie Est Belle, Dior - Sauvage, Fahrenheit, Paco Rabanne - One Million, Armani - Sí, Hugo Boss Bottled atd.) a stejně tak máme edice jiných typů vůní, které již doma i v autech "běžně" známe (Coconut & Vanilla, Sandallwood & Black Pepper, Mandarin Orange, Tobacco & Vanilla a další).
Všechny jsou maximálně intenzivní a mají extrémní výdrž.

Vůně do auta minimální výdrž 3-6 měsíců
Vonné difuzéry minimální výdrž 18-24 měsíců.
Parfémy v rozprašovači maximálně intenzivní.
Vonné vosky maximálně intenzivní. 

Vše dodáváme v dárkovém balení (černé designové krabičky). Průběžně rozšiřujeme naší výrobu a neustále inovujeme.
Sami za námi chodí lidé z různých uskupení se zájmem o unikátní produkt a rádi bychom vše posouvali stále dál. Proto jsme rádi, že jste se na nás obrátili i Vy.


VONNÉ DIFUZÉRY - VŮNĚ DO AUTA - PARFÉMY V ROZPRAŠOVAČI - VONNÉ VOSKY

Napište nám o sobě základní informace vč. Vaší představy na info@smelloflife.cz a my se Vám co nejdříve ozveme, nebo nám rovnou zavolejte a vše projednáme +420 778 776 555.
Děkujeme, tým Smell of Life.