ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Představte si, že by vaše kancelář, prodejna či celá firma nejen dobře vypadala, ale také úžasně voněla! Ne, to není vtip, to je naše každodenní realita. Jak to celé funguje? Máme tu technologii, máme know-how a co je nejdůležitější, máme vůně, které dokáží proměnit každý prostor z obyčejného na nezapomenutelný.

 

Naše vůně do auta nejsou jen obyčejné osvěžovače vzduchu, ale opravdové parfémy. Kdo řekl, že auto nemůže vonět jako od Armaniho nebo Diora? My jsme to řekli a dokázali! A pokud máte kancelář, showroom nebo třeba jen malou toaletu, naše difuzéry z ní udělají aromaterapeutický ráj. Možná si myslíte, že přeháníme, ale věřte, že jediné, co u nás přeháníme, je kvalita a intenzita vůní Smell of Life.

 

Nechceme se však omezovat pouze na naše stávající výrobky, tedy VŮNĚ DO AUTA, VONNÉ DIFUZÉRY, ROZPRAŠOVAČE, VOSKY, VONNÉ OLEJÍČKY. Máme otevřenou náruč pro všechny vaše nápady a představy. Chcete vůni, která bude připomínat vaší oblíbenou kávu, nebo máte slabost pro aroma starých knih? Žádný problém! Naše laboratoře jsou připraveny splnit jakékoli olfaktorické přání. 

Vytváříme na zakázku jiné typy vůní a produktů v kterémkoliv požadovaném designu.

Mimo výrobu specifických produktů privátním značkám či pouze obrandování našich stávajících produktů, profesionálně provoňujeme showroomy, autosalony, designové prodejny, různě velké kanceláře a podniky, zasedací místnosti, hygienické zázemí, sportovní haly a v neposlední řadě i samotné eventy.

Dodáváme potřebná profesionální zařízení na nejvyšší úrovni, která ve střední Evropě nemají obdoby. 

A co takhle trochu sebechvály? Kvalitu naší práce podtrhují mimo dohledatelné zákaznické recenze také obchodní a strategické spolupráce. Spolupracujeme s těmi nejlepšími - jak jste si už mohli všimnout. Od dakarských závodníků, přes špičkové tuningové týmy a profesionální motorsporty až ke skupině VIVANTIS, která nám zastřešuje trh B2C v 5 zemích Evropy. K tomu máme zajištěné distribuce do USA a na Nový Zéland. Naše vůně jsou testovány v extrémních podmínkách a vždy obstojí s vyznamenáním. Vyžádejte si tu nejlepší kvalitu na trhu a zanechte nám na sebe kontakt vč. hrubé představy toho co byste rádi. A my se Vám ozveme a domluvíme další kroky a možnosti. 

Jsme tu pro VÁS -> info@smelloflife.cz