Aroma difuzér SL

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT A VYTĚŽIT Z AROMA DIFUZÉRU SL TO NEJLEPŠÍ

Aroma difuzér zn. Smell of Life uvolňuje vůni postupně a nechává jí příjemně rozvonět.

Lahvička obsahuje náplň, která je zabezpečená proti rozlití při přepravě plastovou zátkou. 

Návod k použití:

  1. Odšroubujte plastové víčko.
  2. Opatrně odstraňte plastovou zátku z hrdla nádoby. Uchovejte ho pro případ, že budete chtít aroma difuzér znovu uzavřít.
  3. Do otvoru v nádobě vložte bambusové tyčinky, které jsou součástí balení. Nasáknutí vůně do tyčinek může trvat až několik hodin. Pro zvýšení intenzity vůně můžete tyčinky také čas od času otočitnasáknutou stranou směrem nahoru.

Aroma difuzér udržujte vždy ve vzpřímené poloze.

Při kontaktu s pokožkou dané místo umyjte vodou. Vyvarujte se kontaktu s očima.

Pozor na skvrny - s difuzérem zacházejte opatrně, při rozlití obsahu lahvičky neprodleně politý povrch otřete, mohlo by dojít k poškození nábytku. Proto je lepší difuzéry nepokládat přímo na nábytek, ale na nějakou další nepropustnou podložku.

Nestavte aroma difuzér do blízkosti stěn či závěsů, jeho obsah je na bázi oleje a mohl by Vám při doteku tyčinek udělat na stěně či na závěsu skvrny.

Po vypotřebování Aroma difuzéru SL bambusové tyčinky vyhoďte  Nikdy je nedávejte do prádla, nebo do šatní skříně!

Umístěte aroma difuzér SL mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

 

Na umístění záleží

Aroma difuzér SL funguje na principu vzlínání vůně z náplně přes bambusové tyčinky, ze kterých se vůně rozline do okolí. 

Rozprostřít vůni po interiéru dopomůže proudění vzduchu.

Difuzér je proto dobré dát na místo, kde vzduch cirkuluje právě tak akorát. Pokud jej dáte na místo, kde se vzduch příliš nehýbe, nebude mít difuzér takový efekt, jako si představujete.

Naopak pozor na průvan. Pokud dáte difuzér třeba na okno, které je často otevřeno a stále se u něj větrá, bude zase docházet k nadměrné spotřebě náplně.