luxury edition
Vonné vosky značky Smell of Life - luxury editions. Vůně inspirované světovými parfémy.Protože ...tak silné jsou smysly
Nejprodávanější

La Vie Est Belle je symbolem svobody a štěstí, poctou všem krásám života. Tato exkluzivní vůně byla navržena tak, aby vám okamžitě vykouzlila úsměv na rtech.. A to stačí jen zapálit svíčku, vložit do aromalampy a ulomit kousek našeho vosku.

Velmi ženská, přirozená, elegantní a originální, taková je vůně Coco Mademoiselle.
Hlavními esencemi této vůně jsou sebevědomí, originalita a přirozenost.

Tato vůně je určená pro oslňující, smělou a nezávislou ženu, která si vychutnává život plnými doušky a řídí se jen svými vlastními pravidly.

Bohatě svěží kombinace ovoce a květin, to je ,,Love Spell", která nyní může vonět v celém Vašem domově.
A kdo by nechtěl, aby jeho domov voněl jako ,,andílek". Právě tímto parfémem jsme se inspirovali u výroby této vůně.

Thierry Mugler Angel je vůně pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a neobyčejném.
Provoňte exkluzivně a neobyčejně i váš domov! Právě tímto parfémem jsme se inspirovali u výroby této vůně.

Oblíbená vůně parfému Sì může nyní vonět v celých vašich domovech díky našim voskům.
Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost.

Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky – stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity, tak voní i naše vonné vosky.

Vonný vosk inspirovaný J´Ador od Diora je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od roku 1999 a vy si jako první můžete vychutnávat tuto úžasnou vůni i ve svých domovech.

Lady Million je charismatická a oslnivá vůně, která promění Váš domov v luxusní místo.
Zkuste zapálit vosk inspirovaný touto vůní a zakuste pocit obdivu a elegance.

Viktor & Rolf Flowerbomb je sytá dlouhotrvající květinová vůně pro ženy.
Ponořte se do příjemné lázně z okvětních lístků těch nejvonnějších květin z celého světa. Nasajte líbezné tóny přírody a nechte se unášet slastnými pocity štěstí a radosti z čistoty a krásy. Právě tímto jsme se inspirovali u výroby naší vůně.

Taky Vám přijde, že čas strávený u moře tak strašně rychle uteče? Značka Smell of life proto pro Vás vytvořila tento vonný vosk inspirovaný světovým parfémem Dolce & Gabbana Light Blue, díky kterému si vůni léta a moře budete moct užívat kdykoliv i ve svých domovech.

DKNY Be Delicious, vůně inspirovaná životním stylem velkoměsta New York! Osvěžující citrusová vůně je určena pro ženu, která miluje atmosféru velkých měst, jejich nikdy nekončící dobrodružství a bouřlivé noci. Ponořte se do víru velkoměsta i ve svých domovech díky aromavosku od značky Smell of life inspirovaného parfémem DKNY Be Delicious.

Euphoria - vůně, která nepostrádá ženskost a smyslnost. Výběr vonných ingrediencí vytváří harmonické spojení, jemuž nechybí pověstná jiskra.